2007

Początek działalności

Firma powstała w 2007 roku jako działalność jednoosobowa i od początku swojego istnienia zajmuje się sporządzaniem i obsługą wniosków o dofinasowanie inwestycji dla rolników i firm z terenów wiejskich. Początki „jak to zwykle bywa” do najłatwiejszych nie należały. 24 letni „doradca”, który oferuje pomoc w uzyskaniu dofinasowania czy sporządzenie biznes planu, w dodatku samouk i bez doświadczenia. O zaufanie klientów nie było łatwo, a początki najlepiej obrazują zdjęcia z dawnych lat.

2010

Sukcesy

Udało się. Setki odwiedzonych klientów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki zrealizowanych wniosków i biznes planów, trochę za krótka doba, ale ….. z dużego pokoju w domu przenosimy się i wynajmujemy swoje pierwsze biuro w Bychawie na ul. Piłsudskiego 41 A. No i jesteśmy już w liczbie mnogiej, pracuje Nas już troje Bartek, Ewa i Ja (jak pokaże historia z tym miejscem będziemy związania przez następne 12 lat – Dziękuję Wiesiu).

2011

Czerwiec 2011

Ekipa się rozrasta jest Nas pięcioro i nasze „ogromne” 26 m2 stało się ciut za małe. Dzięki uprzejmości i pomocy Wiesława Lenart przenosimy się do nowo przygotowanego ponad 100 metrowego lokalu biurowego wygospodarowanego w budynku Hurtowni Elektrycznej Lenart (z biegiem lat powierzchnie biurową w tym miejscu powiększymy jeszcze dwukrotnie).

2013

Rok 2013

Jest to rok, który można uznać za przełomowy. W ramach prowadzonej działalności powstało Biuro Rachunkowe. W początkowych założeniach obsługiwać miało dotychczasowych klientów biura doradczego.

Z każdym rokiem zakres usług biura doradczego jak i rachunkowego powiększał się. Przybywa pracowników. W ramach obsługi rachunkowej wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych, możliwość odbioru dokumentów od klienta. Praktyka odbierania dokumentów bezpośrednio z siedziby klienta praktykowana była od początku działalności i wyróżniała Nas na tle konkurencji. Dzięki temu firma nie ogranicza się do klientów regionalnych.

2022

Rok 2022

Dla NAS rok cudów. Przetrwaliśmy epidemię COVID i inne większe i mniejsze kryzysy i po 12 latach Wracamy do miejsca, w którym to wszystko się zaczęło. Ale już nie do „dużego pokoju” a do nowo wybudowanego budynku przygotowanego tak by zapewnić komfort osobom pracującym oraz klientom. A także pełne bezpieczeństwo zgromadzonej dokumentacji i baz danych.

Dziś

Dziś zespół Europrojekt to 16 osób. Ponad 400 podmiotów obsługiwanych w Biurze Rachunkowym, ponad 5000 zrealizowanych wniosków w ramach funduszy unijnych.
Dziękujemy WAM za zaufanie.